Open Time from 8:00 pm to 4:00 am, mon-fri


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • ASH SYSTÉM - Venkovní rolety
  • ASH SYSTÉM - Vjezdové brány
  • ASH SYSTÉM - Markýzy

Something about Glas Europlast s.r.o.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.SORRY. NO TRANSLATION AVAILABLE.Proč si vybrat firmu GLAS - EUROPLAST s.r.o.?

logosmallNebudeme Vám tvrdit, že jsou naše produkty nejlepší a nejlevnější, zato víme, kam a k čemu se hodí. Také Vám nebudeme tvrdit, že naše produkty jsou "zadarmo", stačí je jen "umýt nebo oprášit", ale můžete od nás očekávat solidní výrobek, který Vám předvedeme na našich vzorkových prodejnách a špičkový servis, který zajišťují naši zkušení technici. Snadná údržba, hladké venkovní plochy, dlouhá životnost – plast ze kterého jsou okna vyrobeny, je odolný na působení povětrnostních podmínek.

Okna firmy GLAS-EUROPLAST s.r.o. díky speciálnímu těsnění a mnohakomorovému systému mají velmi dobré izolační a tepelné schopnosti (koeficient k od 0,89 do 1,3 W/m2K). Ušetříte nejen tepelnou energii, ale také spousty peněz, které v době dnešní krize můžete investovat. Nezávadnost s ohledem na životní prostředí - až 97 % použitých materiálů ve výrobě oken z profilů ALUPLAST lze druhotně zpracovat a použít k další výrobě plastových výrobků. Okenní kování ROTO NT s bezpečnostními čepy a uzávěry je snadné na údržbu. Díky hladkému povrchu se naše okna lehce udržuji čisté. Širkoká nabídka barev a tvarů plastových oken se přizpůsobí Vašim přáním a požadavkům. Okna firmy GLAS-EUROPLAST s.r.o. mají nejlepší hlukovou izolaci. Nejen, že splňují Vaše požadavky ve věci designu, barevnosti, ale také dokáží vnést ticho do Vašeho domova. Zaměstnanci firmy Vám rádi poradí při výběru oken a dveří. Cílem firmy GLAS-EUROPLAST s.r.o. je kvalita a spokojenost zákazníků, kteří se k nám budou rádi vracet. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru. Jsme připraveni Vám poskytnout veškerou péči při výběru a montáži oken a dveří.

Krátké video z výroby oken ke shlédnutí zde:

Pokud máte zájem o cenovou nabídku, neváhejte a kontaktujte nás.

Navštivte nás nebo nám zavolejte, kontakt naleznete ZDE nebo zadejte elektronickou poptávku ZDE.