Open Time from 8:00 pm to 4:00 am, mon-fri


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • ASH SYSTÉM - Venkovní rolety
  • ASH SYSTÉM - Vjezdové brány
  • ASH SYSTÉM - Markýzy

Something about Glas Europlast s.r.o.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


ALUPLAST IDEAL 7000

SORRY. NO TRANSLATION AVAILABLE. 

Nejluxusnější 6 - KOMOROVÝ PROFIL ALUPLAST IDEAL 7000

 

invest70006-ti komorový systém z kvalitních německých PVC profilů ALUPLAST ideální pro plastová okna, se stavební hloubkou 85 mm a mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla. Profil se špičkovými vlastnostmi, vynikající stabilitou a   pevností v moderním SOFT designu. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu.

 Co charakterizuje tato plastová okna?

ideal7000-webIDEAL 7000 se vyznačuje výbornou tepelnou a zvukovou izolací.  Vynikající vlastnosti, pevnost a stabilitu použitého profilu zaručuje promyšlená stavba vnitřních a vnějších předkomor a hlavních komor. Použito je celoobvodové kování ROTO se systémem speciálních ocelových uzávěrů, které zajišťují vysokou bezpečnost a maximální komfort užívání. Těsnění je typu EPDM - materiál, jehož složení a specifický tvar provedení spolu s osazením ve speciálních drážkách zaručuje optimální izolaci a dlouhou životnost. Pod okna vkládáme vícekomorový podkladní profil. Okna mají pojistku proti chybné manipulaci, plnohodnotnou mikroventilaci. Balkonové dveře mají protiprůvanovou pojistku. Okna IDEAL 7000 lze osadit izolačními trojskly.

logo_aluplast_2NAPI