Open Time from 8:00 pm to 4:00 am, mon-fri


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • ASH SYSTÉM - Venkovní rolety
  • ASH SYSTÉM - Vjezdové brány
  • ASH SYSTÉM - Markýzy

Something about Glas Europlast s.r.o.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.SORRY. NO TRANSLATION AVAILABLE.zelena-usporam

Letos bude opět možnost využít státní dotace z programu Nová zelená úsporám na zateplení domů. Akceptovány budou již i realizace započaté po 1. 1. 2013. Neváhejte a využijte tuto příležitost.

Doporučujeme připravit se již nyní, vyčkávání by se nemuselo vyplatit

První vyhlášení proběhne v srpnu 2013, budou akceptovány realizace započaté v lednu 2013.

V této první etapě by mělo být rozděleno 1,4 mld. Kč a budou určeny primárně pro rekonstrukce rodinných a bytových domů. V roce 2014 by mělo následovat i vyhlášení pro veřejné budovy. Více na http://www.novazelenausporam.cz/

Na dotace s Glas-Europlastem  - získejme společně peníze zpět!

zelenausporam

Firma Glas-Europlast spolupracuje na programu Nová zelená úsporám
a nabízí služby a výrobky, jejichž využití výrazně zvýší šanci na získání dotace.

Nezáleží na tom, zda si od naší společnosti vyberete pouze nová okna a nebo zda si u nás necháte rovnou zateplit celý rodinný dům. Naše výrobky totiž mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti a jsou registrovány v původním programu Zelená úsporám. Sledujeme vývoj  a první výzvu dotačního programu a jsme připraveni Vám pomoci se získáním dotace za přispění právě našich výrobků a služeb.

Společnost Glas-Europlast je zapsána do seznamu odborných dodavatelů plastových oken pro program "Nová zelená úsporám." Dotační program Nová zelená úsporám je zaměřen na podporu instalací plastových oken a dveří, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukci starších staveb a v novostavbách.

zelenzelen_uspormzel_g

Naše výrobky v Nové zelené úsporám