Open Time from 8:00 pm to 4:00 am, mon-fri


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • ASH SYSTÉM - Venkovní rolety
  • ASH SYSTÉM - Vjezdové brány
  • ASH SYSTÉM - Markýzy

Something about Glas Europlast s.r.o.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.SORRY. NO TRANSLATION AVAILABLE.Hliníkové dveře Aluprof

Naše společnost GLAS - EUROPLAST s.r.o. vyrábí hliníková okna a dveře z profilových systémů Aluprof. Těmito systémy dokážeme pokrýt jakýkoliv požadavek zákazníka.

01

Z profilových systémů Aluprof Vám nabízíme:

  1. MB-45 - bez tepelné izolace (stavba vnitřních příček)
  2. MB-86 (ST, SI, AERO), MB-70 (HI), MB-60 (HI), MB-59 - tepelně izolované (s přerušeným tepelným mostem)
  3. MB-78EI - s požární odolností

Hliníkové dveře a hliníková okna Aluprof jsou navržena tak, aby plnily svou úlohu dlouhá léta. Kromě kvalitní, robustní profiláže jsou vybaveny značkovým kováním (Dr. Hahn, Roto, Siegenia, Geze atd.), tak aby byl zabezpečen dlouhodobý bezporuchový provoz.

Navíc si můžete vybrat ze široké nabídky povrchových úprav a barev. Své dveře tak můžete mít jednobarevné nebo dvoubarevné a to v barvách RAL, NCS, dřevodekorech, hrubé struktuře atd.

button_aluprof-mb-86 button_aluprof-mb-70hi button_aluprof-mb-70 button_aluprof-mb-77hs button_aluprof-mb-45
160-mb86-aero-dvee 165-mb70hi-dvee 156-mb70-drvee 163-mb-77hs 169-mb45-dvee

Konstrukční řešení kování garantuje nadlimitní životnost, bezproblémovou obsluhu a seřizování. Ukážeme Vám funkci samotného kování a jeho možnosti (např. zvedání okenního křídla, ventilaci, pojistky proti neodborné manipulaci, samoseřizování či údržbu).

Návrhem konstrukce oken a dveří zaručujeme správnou funkčnost a celkovou životnost oken a dveří dle požadavku architekta. Projde s Vámi každé okno nebo dveře samostatně a navrhne jejich správné členění s ohledem na požadované rozměry, umístění ve stavbě a požadovanou funkčnost (min. a max. rozměry, statické prvky atd.).

Montáží oken a dveří zajistíme správnou instalaci (např. počet a rozmístění kotvících bodů), a tím i skvělou funkčnost oken nebo dveří jako celku. Upozorníme Vás na problematiku řešení oblasti připojovací spáry a jejího vlivu na celkovou funkčnost.