Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Venkovní rolety
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o.- Výrobní haly Glas - Euro plast
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Markýzy
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Vjezdové brány
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Plastová Okna
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Zateplení

Pár slov o Glas Europlast s.r.o.

vere anj

tex dver


Sekční garážová vrata

SEKNI1Sekční vrata se skládají ze sekcí, horizontálních a vertikálních kolejnic a navíjecího mechanismu. Tyto vrata jsou vyrobena z nejkvalitnějších evropských komponentů. Vrata mohou být v kazetovém či lamelovém provedení. Sekce jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného plechu s práškovým nástřikem a jsou vyplněny tvrzenou polyuretanovou pěnou. Jsou standardně dodávány v bílé barvě, ale je možno dodat i v RAL provedení. Tento výrobek se vyznačuje především elegancí vzhleu, vysokou kvalitou a dlouhou životností. Sekční vrata se montují za otvor garáže. Pojezdové kolejnice jsou vedeny do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže.

sekcniNadprazi1Dostatečná síla panelů (40 mm) vyplněného polyuretanem a utěsnění vrat po celém obvodu zajišťuje výbornou tepelnou a zvukovou izolaci garáže. Jsou dodávány v různých motivech, barvách a foliích imitujících dřevo. Spodní gumová těsnící lišta nahrazuje práh a minimalizuje nerovnost podlahy. Naše sekční vrata jsou zkonstruována tak, aby byly z hlediska obsluhy bezpečné. Konstrukce panelů vylučuje nebezpečí skřípnutí prstů. Při otevírání a zavírání se můžete bez obav dotýkat pláště vrat i v místech spojů panelů. Vrata firmy GLAS-EUROPLAST s.r.o. jsou vybavená systémem torzních pružin, které zajišťují stabilitu a správné vyvážení vrat. Postranní pojezdová kolečka minimalizují tření. Díky tomu mají vrata hladký a lehký chod.

button_zpet