Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Venkovní rolety
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o.- Výrobní haly Glas - Euro plast
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Markýzy
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Vjezdové brány
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Plastová Okna
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Zateplení

Pár slov o Glas Europlast s.r.o.

vere anj

tex dver


Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána standardně v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná.

Okenní síť STANDARD 25 x 10 mm

STJe vhodná pro montáž na okenní rám. Rám sítě je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo v imitaci dřeva, (možno i RAL). Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě hnědé a bílé, nebo pružinami, s vnitřním rohem apod. Měříme světlost rámu, kde budeme síť montovat a k tomuto rozměru přičteme šířku rámu sítě 25 mm po celém obvodu.

Okenní síť okapničková 24 x 24 mm

sit_okapnickovaSíť v pevném odskočeném rámu 24 x 24 mm vhodná zejména pro typy oken, kde běžným profilům brání okapnice. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Vyměřuje se světlost rámu, ke kterému přičítáme šířku profilu rámu sítě po celém obvodu.

Okenní siť límcová 31 x 11 mm

site_limecGPevná síť s širším hliníkovým rámem 31 x 11 mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných háčků a nevyžaduje žádné vrtání či narušení okenního rámu. Používá se především na plastová a euro okna.

Dveřní síť 50 x 20 mm

sit_dverDveřní síť 50 x 20 mm je určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či obyčejné. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž je nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetu po stranách.

Rolovací síť okenní

site_rolovaciLuxusní rolovací síť s horizontálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě černé. Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí šroubů. Falešná špaleta je vyrobena z hliníkového profilu 40 x 20 x 2 mm. Vyměřuje se šířka a výška špalety nejméně ve třech místech. Kartáček v koncové liště zajišťuje těsnost mezi parapetem a koncovou lištou.

Rolovací síť dveřní

sit_dvereuDveřní rolovací síť s vertikálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé a hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě černé. Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí vynášecího profilu a šroubů. Snadná manipulace pomocí tvarově upravené dolní lišty s pojížděcím kolečkem. Dodáváme s magnetickou lištou.