Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Venkovní rolety
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o.- Výrobní haly Glas - Euro plast
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Markýzy
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Vjezdové brány
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Plastová Okna
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Zateplení

Pár slov o Glas Europlast s.r.o.

vere anj

tex dver


Hliníkové tažené parapety

Jedná se o vysoce kvalitní vnější parapety. Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů, barevnou stálostí a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled. Parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 m s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním.

Optimální slitina z jakostních surovin, vyrobeno přesnou technologií: Al Mg Si 0,5 F22. Síla stěny dle šířky mezi 1,5 až 2,6 mm.

Barevné varianty:

hlinik_tazeny_9016 hlinik_tazeny_8003 hlinik_tazeny_8019
RAL 9016 RAL 8003 RAL 8019
hlinik_tazeny_elox_ev1 hlinik_tazeny_elox_bronz hlinik_tazeny_elox_tmavy
elox EV1 elox bronz elox tmavý

Hliníkové ohýbané parapety

Tyto parapety jsou ekonomickou variantou pro dobře známé hliníkové parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelným vzhledem, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledají cenově přijatelné parapety pro svá okna.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o hliníkový plech z polyestrovým povlakem (tl. 0,8 mm), což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby. Vyrábí se v hloubce od 90 do 400 mm.

Barevné varianty:

hlinik_ohyb_9016 hlinik_ohyb_8019
RAL 9016 RAL 8019

button_zpet