Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Glas - Europlast, s.r.o.
Glas - Europlast, s.r.o.

  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Venkovní rolety
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o.- Výrobní haly Glas - Euro plast
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Markýzy
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Vjezdové brány
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Plastová Okna
  • GLAS - EUROPLAST s.r.o. - Zateplení

Pár slov o Glas Europlast s.r.o.

vere anj

tex dver


Pojezdové brány

pojezdove-branyFirma GLAS-EUROPLAST s. r. o nabízí několik typů automatických bran. Výběr závisí na technické dispozici a na konkrétním přání zákazníka. Vjezdové brány a závory jsou určené k uzavírání příjezdových cest, parkovacích míst, dvorů, zahrad atd., a to jak u privátních, tak i veřejných objektů. Mimo základní funkci zabezpečení a uzavření objektu slouží brány také k tomu, aby byl umožněn přístup do daného prostoru pouze oprávněným osobám a konečně nabízí pohodlí představované ovládáním celého systému přímo z vozidla dálkovým ovládáním. Pro případ výpadku elektrického proudu jsou pohony vybaveny mechanickým odblokováním.

Typy posuvných bran

BRANA_1Otočné (křídlové) brány
Otočná brána může být jednokřídlá nebo dvoukřídlá s pohonem elektromechanickým nebo hydraulickým.

Posuvné brány pojezdové
Pojezdové brány se pohybují po vodící dráze na ložiskových kladkách. Rám posuvné brány je svařen z uzavřených ocelových profilů a pojíždí pomocí koleček po kolejničce. Tato konstrukce je potřebná na těžké tuhé konstrukce a větší šířky. Pohyb zajišťuje pastorek, hřeben a elektromotor.

Posuvné brány samonosné
Samonosné brány se ve vjezdové části nedotýkají terénu. Rám je svařen z ocelových uzavřených profilů. Ve spodní části se pohybují pojezdové vozíky, které jsou připevněny na betonový základ. Díky tomuto principu se brána pohybuje volně nad zemí, což je výhodné zejména v zimě.

BRANA_2Povrchová úprava
Rámy brán jsou vyrobeny z hliníkových nebo ocelových profilů. Výplň brány je zcela závislá na přání zákazníka. Nabízíme dřevo, pletivo, tyčovinu, mřížovinu, plech, kované brány atd. Pro barevnou povrchovou úpravu nabízíme:

  • nástřik dle stupnice RAL
  • žárové zinkování

Každá brána je originál podle přání zákazníka.